Naše možnosti jsou limitovány pouze Vašimi představami.

Výrobní oddělení

Srnský Matouš Ing.

vedoucí výrobního oddělení

telefon: 569 400 508
e-mail: srnsky@chladek-tintera.cz

Železnice

Srnský Matouš Ing.

vedoucí výrobního oddělení

telefon: 569 400 508
e-mail: srnsky@chladek-tintera.cz

Vacek Josef Ing.

rozpočty, příprava výroby střediska Železnice

telefon: 569 400 533
e-mail: vacekj@chladek-tintera.cz

Jirásek Jiří

stavbyvedoucí střediska Železnice, stř. přípravář staveb

telefon: 569 400 536
e-mail: jirasek@chladek-tintera.cz

Kadlec Petr

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 537
e-mail: kadlec@chladek-tintera.cz

Polanský Petr

stavbyvedoucí střediska Železnice, svařování

telefon: 569 400 537
e-mail: polansky@chladek-tintera.cz

Tecl Miroslav

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 550
e-mail: tecl@chladek-tintera.cz

Buňat Pavel

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 550
e-mail: bunat@chladek-tintera.cz

Bouma Ondřej

rozpočty, příprava výroby střediska Železnice

telefon: 569 400 533
e-mail: bouma@chladek-tintera.cz

Kubát Jan

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 552
e-mail: kubat@chladek-tintera.cz

Budinský Lukáš

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 551
e-mail: budinsky@chladek-tintera.cz

Lajžner Erik Bc., DiS.

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 552
e-mail: lajzner@chladek-tintera.cz

Vojíř Ondřej Ing.

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 552
e-mail: vojir@chladek-tintera.cz

Peňáz Milan

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 552
e-mail: penaz@chladek-tintera.cz

Silnice

Hájek Luboš

vedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 507
e-mail: hajek@chladek-tintera.cz

Svoboda Michal

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: svoboda@chladek-tintera.cz

Vala Josef

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: vala@chladek-tintera.cz

Smolík Ondřej Ing.

střediskový přípravář staveb, Silnice

telefon: 569 400 534
e-mail: smolik@chladek-tintera.cz

Jokl Lukáš Ing.

střediskový přípravář staveb, Silnice

telefon: 569 400 542
e-mail: jokl@chladek-tintera.cz

Balada Lukáš

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: balada@chladek-tintera.cz

Vojáček Miroslav

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: vojacek@chladek-tintera.cz

Kovář Petr

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: kovar@chladek-tintera.cz

Doprava a mechanizace

Bouchner Jiří Ing.

vedoucí střediska Doprava a mechanizace

telefon: 569 400 532
e-mail: bouchner@chladek-tintera.cz

Švec Rostislav

vedoucí dilny, správce areálu, technik BOZP

telefon: 601 370 351
e-mail: svecr@chladek-tintera.cz

Zadinová Olga

fakturantka střediska Doprava a mechanizace

telefon: 569 400 544
e-mail: zadinova@chladek-tintera.cz

Jonáš Jiří

dispečer dopravy, logistik

telefon: 607 260 025
e-mail: doprava@chladek-tintera.cz

Pavlíček Aleš

technik dopravy, dispečer jeřábů

telefon: 728 075 076
e-mail: pavlicek@chladek-tintera.cz

Tajovská Dagmar

dispečer strojů a přídavných zařízení

telefon: 607 862 687
e-mail: tajovska@chladek-tintera.cz

Recyklace stavebních odpadů

Pártl Jan

vedoucí střediska Recyklace

telefon: 569 400 522
e-mail: partl@chladek-tintera.cz

Fixa Zdeněk Ing.

referent odpadového hospodářství

telefon: 569 400 554
e-mail: fixa@chladek-tintera.cz

Zadina Jaromír

stavbyvedoucí střediska Recyklace

telefon: 569 400 522
e-mail: zadina@chladek-tintera.cz

Pozemní stavby

Kučírek Vladimír

vedoucí střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 523
e-mail: kucirek@chladek-tintera.cz

Klofáčová Lenka Ing.

projektový manažer střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 528
e-mail: klofacova@chladek-tintera.cz

Adamec Václav

stavbyvedoucí střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail:

Fidler Zdeněk

stavbyvedoucí střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: fidler@chladek-tintera.cz

Císař Vladimír

mistr střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: cisar@chladek-tintera.cz

Švaro Milan

stavbyvedoucí střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: svaro@chladek-tintera.cz

Blažková Martina

střediskový přípravář staveb, Pozemní stavby

telefon: 569 400 529
e-mail: blazkova@chladek-tintera.cz

Beránek Josef

mistr střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: beranek@chladek-tintera.cz

Geodézie, projekce a inženýring

Kozlík David Ing.

vedoucí střediska Geodézie, projekce a inženýring

telefon: 569 400 514
e-mail: kozlik@chladek-tintera.cz

Prostřední Marcel

geodet, projektant

telefon: 569 400 548
e-mail: prostredni@chladek-tintera.cz

Bártlová Petra

geodet, projektant

telefon: 569 400 527
e-mail: bartlova@chladek-tintera.cz

Kuba Martin Ing.

geodet, projektant

telefon: 569 400 548
e-mail: kuba@chladek-tintera.cz

Fišer Petr

geodet, projektant

telefon: 569 400 548
e-mail: fiser@chladek-tintera.cz