Naše možnosti jsou limitovány pouze Vašimi představami.

Telefonní seznam

Adamec Václav

stavbyvedoucí střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: mistri05@chladek-tintera.cz

Balada Lukáš

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: balada@chladek-tintera.cz

Bártlová Petra

geodet, projektant

telefon: 569 400 527
e-mail: bartlova@chladek-tintera.cz

Beránek Josef

mistr střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: beranek@chladek-tintera.cz

Blažková Martina

střediskový přípravář staveb, Pozemní stavby

telefon: 569 400 529
e-mail: blazkova@chladek-tintera.cz

Bouchner Jiří Ing.

vedoucí střediska Doprava a mechanizace

telefon: 569 400 532
e-mail: bouchner@chladek-tintera.cz

Bouma Ondřej

rozpočty, příprava výroby střediska Železnice

telefon: 569 400 533
e-mail: bouma@chladek-tintera.cz

Budinský Lukáš

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 551
e-mail: budinsky@chladek-tintera.cz

Buňat Pavel

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 550
e-mail: bunat@chladek-tintera.cz

Císař Vladimír

mistr střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: cisar@chladek-tintera.cz

Doležalová Eva

mzdová účetní

telefon: 569 400 504
e-mail: dolezalova@chladek-tintera.cz

Fidler Zdeněk

stavbyvedoucí střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: fidler@chladek-tintera.cz

Fixa Zdeněk Ing.

referent odpadového hospodářství

telefon: 569 400 554
e-mail: fixa@chladek-tintera.cz

Fojtíková Lucie

personalistka

telefon: 569 400 530
e-mail: fojtikova@chladek-tintera.cz

Hájek Luboš

vedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 507
e-mail: hajek@chladek-tintera.cz

Hanzlík Filip

technik IT

telefon: 569 400 538
e-mail: hanzlik@chladek-tintera.cz

Hejlová Andrea

referent obchodního oddělení

telefon: 569 400 531
e-mail: hejlova@chladek-tintera.cz

Hladík Vlastimil Ing.

vedoucí obchodního oddělení

telefon: 569 400 505
e-mail: hladik@chladek-tintera.cz

Jirásek Jiří

stavbyvedoucí střediska Železnice, stř. přípravář staveb

telefon: 569 400 536
e-mail: jirasek@chladek-tintera.cz

Jokl Lukáš Ing.

střediskový přípravář staveb, Silnice

telefon: 569 400 542
e-mail: jokl@chladek-tintera.cz

Jonáš Jiří

dispečer dopravy, logistik

telefon: 607 260 025
e-mail: doprava@chladek-tintera.cz

Kadlec Petr

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 537
e-mail: kadlec@chladek-tintera.cz

Kahounová Jana

hlavní účetní

telefon: 569 400 535
e-mail: kahounova@chladek-tintera.cz

Klofáčová Lenka Ing.

projektový manažer střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 528
e-mail: klofacova@chladek-tintera.cz

Kovář Petr

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: kovar@chladek-tintera.cz

Kozlík David Ing.

vedoucí střediska Geodézie, projekce a inženýring

telefon: 569 400 514
e-mail: kozlik@chladek-tintera.cz

Kračmarová Renáta

asistentka ředitele, sekretariát

telefon: 569 400 500
e-mail: sekretariat@chladek-tintera.cz

Kuba Martin Ing.

geodet, projektant

telefon: 569 400 514
e-mail: kuba@chladek-tintera.cz

Kubát Jan

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 552
e-mail: kubat@chladek-tintera.cz

Kučírek Vladimír

vedoucí střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 523
e-mail: kucirek@chladek-tintera.cz

Lajžner Erik Bc., DiS.

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 552
e-mail: sekretariat@chladek-tintera.cz

Langhans Libor

vedoucí ekonomického oddělení

telefon: 569 400 511
e-mail: langhans@chladek-tintera.cz

Marková Jana

referent technického oddělení

telefon: 569 400 549
e-mail: markova@chladek-tintera.cz

Pártl Jan

vedoucí střediska Recyklace

telefon: 569 400 522
e-mail: partl@chladek-tintera.cz

Pavlíček Aleš

technik dopravy, dispečer jeřábů

telefon: 728 075 076
e-mail: pavlicek@chladek-tintera.cz

Peňáz Milan

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 552
e-mail: sekretariat@chladek-tintera.cz

Polanský Petr

stavbyvedoucí střediska Železnice, svařování

telefon: 569 400 537
e-mail: polansky@chladek-tintera.cz

Prostřední Marcel

geodet, projektant

telefon: 569 400 514
e-mail: prostredni@chladek-tintera.cz

Ranecký Tomáš

rozpočty, příprava výroby střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 519
e-mail: ranecky@chladek-tintera.cz

Smolík Ondřej Ing.

střediskový přípravář staveb, Silnice

telefon: 569 400 534
e-mail: smolik@chladek-tintera.cz

Sobotka Lukáš Ing.

vedoucí technického oddělení

telefon: 725 897 339
e-mail: sobotka@chladek-tintera.cz

Srnský Matouš Ing.

vedoucí výrobního oddělení

telefon: 569 400 508
e-mail: srnsky@chladek-tintera.cz

Suchý Petr

předseda představenstva, ředitel

telefon: 569 400 500
e-mail: sekretariat@chladek-tintera.cz

Svoboda Michal

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: svoboda@chladek-tintera.cz

Svobodová Iveta

administrativní pracovnice MTZ

telefon: 569 400 516
e-mail: svobodova@chladek-tintera.cz

Šimeček Karel

MTZ

telefon: 569 400 517
e-mail: simecek@chladek-tintera.cz

Šolc Jan

rozpočty, příprava výroby střediska Silnice

telefon: 569 400 524
e-mail: solc@chladek-tintera.cz

Švaro Milan

stavbyvedoucí střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 515
e-mail: svaro@chladek-tintera.cz

Švec Rostislav

vedoucí dilny, správce areálu, technik BOZP

telefon: 601 370 351
e-mail: svecr@chladek-tintera.cz

Tajovská Dagmar

dispečer strojů a přídavných zařízení

telefon: 607 862 687
e-mail: tajovska@chladek-tintera.cz

Tecl Miroslav

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 550
e-mail: tecl@chladek-tintera.cz

Tesárková Václava Ing.

rozpočty, příprava výroby střediska Pozemní stavby

telefon: 569 400 509
e-mail: tesarkova@chladek-tintera.cz

Vacek Josef Ing.

rozpočty, příprava výroby střediska Železnice

telefon: 569 400 533
e-mail: vacekj@chladek-tintera.cz

Vacková Jiřina

referent obchodního oddělení

telefon: 569 400 503
e-mail: vackova@chladek-tintera.cz

Vala Josef

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: vala@chladek-tintera.cz

Vojáček Miroslav

stavbyvedoucí střediska Silnice

telefon: 569 400 521
e-mail: vojacek@chladek-tintera.cz

Vojíř Ondřej Ing.

stavbyvedoucí střediska Železnice

telefon: 569 400 552
e-mail: vojir@chladek-tintera.cz

Zadina Jaromír

stavbyvedoucí střediska Recyklace

telefon: 569 400 522
e-mail: zadina@chladek-tintera.cz

Zadinová Olga

fakturantka střediska Doprava a mechanizace

telefon: 569 400 544
e-mail: zadinova@chladek-tintera.cz