Naše možnosti jsou limitovány pouze Vašimi představami.

Slovo předsedy představenstva Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.

Vážení a milí příznivci havlíčkobrodského softballu, skutečnost, že společnost Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. dlouhodobě podporuje softballový oddíl TJ Jiskra Hroši Havlíčkův Brod, znamená, že mu i věří. Proto chceme touto cestou poděkovat hráčům všech věkových kategorií, tedy všem „hrochům“ a „hrošíkům“ za to, že nás nezklamali. Jsme přesvědčeni, že toho společnými silami ještě hodně dokážeme.

Jsme hrdi na to, že se město Havlíčkův Brod může pyšnit softballovým areálem,
na jehož realizaci jsme měli možnost se významně podílet. „Měníme tvář našeho města“ je heslo, které razíme a softballový stánek vybudovaný naší akciovou společností je toho dobrým příkladem. Dělá nám upřímnou radost, že tento netradiční sportovní stánek nejen zvyšuje prestiž našeho města, ale má pro město i společenský přínos.

Nesmírně nás potěšilo, že se koncem července v Havlíčkově Brodě chystá velký mezinárodní softballový svátek. To, že k nám přijedou bojovat evropské softballové velmoci o titul seniorského mistra Evropy, je obrovská pocta pro všechny příznivce havlíčkobrodského softballu.

Všem hráčům přejeme příjemný pobyt a radost ze hry. Našim reprezentantům držíme palce a věříme, že se jim podaří obhájit titul, který získali před dvěma lety v Dánsku. Věříme, že diváci, kteří určitě přijdou v hojném počtu podpořit soutěžící družstva, si sebou domů odnesou hodnotný sportovní zážitek. V neposlední řadě nám dovolte vzdát hold pořadatelskému týmu za jejich dosavadní práci, kterou nepřetržitě zviditelňují náš region
v Evropě.

Petr Suchý, předseda představenstva Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.